מה אתם מחפשים? סוג האירוע סגנון איזור ישוב
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סוג אירועselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

איך בוחרים תקליטן לאירוע שלכם?

איך בוחרים תקליטן לאירוע שלכם?

בחיינו אנו עוברים המון רגעים שכדאי להנציח אותם באירוע, הולדת הבן, בר מצווה או בת מצווה, חינה וכמובן חתונה, להפקת כל אחד מהאירועים האלה נדרשת לוגיסטיקה שלמה בין אם גדולה יותר או קטנה עדיין ישנם כמה מרכיבים שפוט אי אפשר לוותר עליהם.

תחום האירועים כולל בתוכו מכוון תחומים, נוכל למצוא שם קודם כל את המקום לאירוע, אולמות אירועים, או גני אירועים, הלבשה כמו חליפת חתן או שמלה הכלה, צלם שיתעד את כל הזיכרונות שלכם לכדי אלבום יפה וכמובן תקליטן שייתן את הטון אצלכם.

ההכנות לקראת האירוע לוקחות לפעמים כמה חודשים בייחוד אם אתם כבר יודעים איזה בעלי עסקים ירכיבו את האירוע שלכם, אתם לוודאי שואלים את עצמכם אם אנחנו כבר יודעים אז למה צריך כמה חודשים – התשובה הפשוטה היא כדי לא להתפשר . כלומר על מנת לסגור את בעל המקצוע שאתה רוצה רצוי לפנות אליו מספיק זמן לפני שזוג אחר יחליט לשכור אותך לאירוע שלו.

אחד המרכבים להצלחת אירוע הוא כל נושא המוזיקה, האולם יכול להיות קטן ולא ערוך להכיל, האוכל הוא לפי טעמו, שמלת הכלה היא בעיני המתבונן והצלם את זה לבטח תדעו בסוף אבל המוסיקה באירוע היא זו שתיתן את החותמת הסופית למדד ההצלחה שלה.
בין אם מדובר באירוע משפחתי כמו חתונה או בר מצווה או באם מדובר באירוע עסקי שכל השמנה והסלתה יכבדו אתכם בנוכחותם את ההנאה אנו נראה רק על הרחבה.

על מנת להביא להצלחת האירוע מומלץ לבדוק כמה פרמטרים בתקליטן שנבחר להעסיק, תקליטנים בעלי ניסיון וידע מוזיקלי יידעו יחד אתכם לבנות את "הליסט" , לצד הבקשות שלכם תקליטן טוב יידע לייעץ לכם ובהתאם לקהל היעד שיהיה באולם.
תקליטנים רבים הולכים על פי תפיסה מסוימת שלצערם ולצערנו אינה עובדת בכל האירועים, האנשים הינם שונים זה מזה וכמתבקש גם סגנונות המוסיקה שלהם.

לכן ההמלצה שלנו היא לתאם לפחות שתי פגישות עם התקליטן כאשר בראשונה אתם תכירו, תבינו את הקו המוסיקלי, תציינו פרטים חשובים כמו ש60% מהמוזמנים הם צעירים אבל עדיין ה- 40% הנותרים מכובדים מאוד וכו'.
את הפגישה השנייה כבר תוכלו לערוך סמוך מאוד למועד האירוע, כך תתעדכנו לאיזה קו מוסיקלי האירוע הולך וכמובן תהיו מסונכרנים עם שירים חדשים שייצאו.

חשוב מאוד כי לפגישה עם התקליטן תגיעו עם ראש פתוח וכי כל אדם מקצועי בתחומו על כן החשיבות כי בשילוב הבקשות שלכם מול הידע והניסיון שלו יביא להצלחת האירוע כולו.

דבר נוסף לציון בפגישה הוא מניעת תקלות עתידיות כמו בעיות טכניות שעלולות לצוץ גם ללא שליטתנו ועדיין יכולות לשבש באופן משמעותי את הלך האירוע לכן בדקו האם לתקליטן ישנם פתרונות זמניים וחלופיים לכן גם הימצאות ידע טכני אצל התקליטן או הצוות  מוגדר כחובה .

לעיתים אנשים רבים חושבים כי לאירוע קטן לא צריך תקליטן אלא מסתפקים בהשמעת המוסיקה דרך המכשירים הביתיים, זו אפשרות שאינה נשללת והכל תלוי באיזו קטלוג הייתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה. גם לאירוע קטן וגם לאירוע גדול המוסיקה שתינתן בצורה מקצועית תחתום את הצלחת האירוע וגם אם יהיו מעט מוזמנים בטוח שגם אותם צריך לכבד.
  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה